Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 339 загального типу








Розклад організованої діяльності

                                                                                                                                                                                          

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 2017 – 2018 н.р.

 

 

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

  Ранній вік

 

гр№6 /  гр.№1

 

Художньо - мовленнєва діяльність

Сенсорика

Малювання

Музичне – 9.00

 

Фізкультура – 9.00

Ознайомлення з довкіллям

і розвиток мовлення

Ліплення / Аплікація

Фізкультура – 9.05

 

Музичне – 9.00

Конструювання

Музичне – 9.00

Малювання

Фізкультура – 9.05

Художньо - мовленнєва діяльність

Музичне – 9.00

Конструювання

РОЗВАГИ

Ознайомлення з довкіллям і розвиток мовлення

Ліплення / Аплікація

Фізкультура – 9.05

Сенсорика

 

Молодша

гр. №4

Навчання рідної мови та розвиток мовлення

Малювання

Фізкультура – 10.10(на с.п)

II пол.дня : Озн.із соціумом

Математика

Музичне – 9.30

II пол.дня : ВЧ

СХД

Фізкультура – 9.05

Ознайомлення з довкіллям,

II пол.дня :Конструювання

РОЗВАГИ

Формування звукової культури мовлення

Ліплення / Аплікація

II пол.дня :ВЧ

Музичне – 9.20

Художньо-мовленнєва діяльність

II пол.дня: ГПП

 

Ср.гр.№2

 

 

 

 

 

Ср.гр.№5

 

Музичне – 9.20

Навчання рідної мови та розвиток мовлення

II пол.дня ОБДЖ

Математика / Логіка

Ліплення / Аплікація

Ознайомлення з предметним довкіллям

II пол.дня :ВЧ/СХД

Навчання грамоти Підготовка руки до письма

Фізкультура – 9.25

II пол.дня :Малювання РОЗВАГИ

Музичне – 9.05

Вступ до природознавства

II пол.дня ВЧ

Конструювання

Фізкультура – 11.40

Художньо-мовленнєва діяльність

Соціалізація

      II пол.дня ГПП

Навчання рідної мови та розвиток мовлення

Музичне -9.50

II пол.дня :Вступ до природознавства

 

Математика

Аплікація/Ліплення

II пол.дня :ВЧ/Фізкультура

                       СХД

Навчання грамоти Підготовка руки до письма

               Фізкультура 9.50

II пол.дня Логіка /Конструювання

РОЗВАГИ

Художньо-мовленнєва діяльність

Музичне – 9.40

Малювання

II пол.дня Соціалізація

          

Фізкультура – 9.30

Ознайомлення з предметним довкіллям

II пол.дня ОБДЖ

Ст.гр.№3     

Навчання рідної мови та розвиток мовлення

Ліплення

Фізкультура -10.30

II пол.дня ОБДЖ /Валеологія

Математика / Логіка

Ознайомлення з предметним довкіллям Музичне -10.00

II пол.дня ВЧ

Народознавство

Навчання грамоти

Підготовка руки до письма

Аплікація

Фізкультура – 10.20

II пол.дня :Економіка

                 РОЗВАГИ

Ознайомлення з природою

Конструювання

Фізкультура - 10.20

II пол.дня ВЧ ;

Соціалізація/ РП

Художньо-мовленнєва діяльність

Малювання

Музичне – 10.20

Господарче побутова праця (ГПП)